
Rękawiczki Fist Handwear Taka Storm są unikatowym modelem, który zasygnował swoim nazwiskiem Taka Higashino – japońska gwiazda FMX (freestyle motocross), a zaprojektował popularny artysta malujący kaski – BPM. Jeśli lubisz więc klimaty dalekiego wschodu i szukasz rękawic do MX, BMX lub MTB – Taka Storm będą idealne!
Do wyprodukowania tego modelu marka Fist wykorzystała wysokiej jakości, nowoczesne materiały: poliuretanu (50%), poliester (40%) i elastan (10%). Ze spandeksu wykonano cholewkę, aby była odpowiednio elastyczna i rozciągliwa oraz użyto go do zrobienia wstawek na palce, które dodatkowo wzmacniają pewność chwytu kierownicy.
Poliuretan sprawił, że rękawice z łatwością dopasowują się do dłoni i dobrze przylegają, nie wpływając negatywnie na precyzję ruchów i zręczność.
Rękawiczki dysponują autorskim zapięciem marki Fist, które umożliwia regulację. Ponadto w strefie kciuka i palca wskazującego umieszczone zostały specjalne nici wspomagające korzystanie z urządzeń z ekranami dotykowymi, bez konieczności zdejmowania rękawiczek.
Marka | FIST HANDWEAR |
Przeznaczenie | MX, BMX, MTB |
Materiał | 50% poliuretan, 40% poliester, 10% elastan |
Rozmiar | L |
Kolor | czarny |